Webinar:
Dijital Erişim Dönüşüm Programı (Digital Access Adoption Program - DAAP)

22 Ekim 2019 Salı / 11.00 - 12.00

Değerli Müşterimiz,
SAP’de her zaman hedefimiz, sunduğumuz çözümler ile müşterilerimize kattığımız değeri ve müşteri memnuniyetini temel alarak sizlerle karşılıklı güvene dayalı ve sürdürülebilir bir ilişki kurmak olmuştur.

SAP olarak tüm paydaşlarımızdan gelen geniş geri bildirimleri de değerlendirerek süreçlerimizi ve uygulamalarımızı detaylı bir şekilde inceledikten sonra dijital ekonomiye uygun yenilikçi bir lisanslama modeli olan Dijital Erişim’i (Digital Access) tanıtıyoruz.

Dijital dönüşüm yolculuğunuzu tüm yönleriyle ele alarak işletmeniz için her zaman doğru kararları verebilmeniz için gerekli olan bilgiye sahip olduğunuzdan emin olmak istiyoruz. Bu nedenle, kullanıcı gruplarımızdan gelen destek ve yönlendirmelerle iki ölçüm yöntemini kullanarak Dijital Erişim belgesi sayısını tahmin etme ve ihtiyaçlarınıza daha uygun olan iki lisanslama seçeneğinden birini seçebilme imkânı sunan Dijital Erişim Dönüşüm Programı’nı (Digital Access Adoption Program - DAAP) sunuyoruz.

Yeni program sayesinde, size sunulan ticari modeller ile geçmişteki tüm dolaylı erişim kullanımınızın düzgün şekilde lisanslanacağı güvencesiyle Dijital Erişim lisanslama modeline geçip geçmeyeceğinize karar verebilirsiniz.

Dijital Erişim Web Semineri

Bu oturumlar SAP Lisans Yönetimi Ekibi tarafından Türkçe olarak yapılacak ve aşağıdaki başlıkları içerecektir:

  • Dijital Erişim Lisansı Özeti
  • Dijital Erişim Belgesi Türleri
  • Dönüşüm için Ticari Seçenekler
  • Dijital Erişim Dönüşüm Programı

Bu davetiyeyi, Dijital Erişim Dönüşüm Programı konusunda bilgi almak isteyen kişiler ile paylaşabilirsiniz.

KONUŞMACILAR

Sema Kılıç

Lisans Denetim Yöneticisi, SAP

Nuray Takmaz

Lisans Denetim Yöneticisi, SAP