Hizmetlerimiz

SAP Partnerlerine Özel Webinar Hizmeti

Webinar Nedir?

Fiziksel olarak yüzlerce hatta binlerce kişiyi bir araya getirmek hem finansal hem de zaman açısından oldukça zordur. İnternet hızının artması, teknolojinin günden güne gelişmesiyle beraber ciddi fırsatlar da ortaya çıkmaktadır. Gerek zaman gerekse de bütçe gibi birçok neden dolayısıyla düzenlenemeyen ya da nadiren yapılan düzenlenen birçok etkinliği düzenlemek webinarlar sayesinde artık çok kolay. Webinar, internet tabanlı semineri ifade etmektedir. Webinar, internet üzerinden sesli / görüntülü eğitim, toplantı ve sunumlar yapabilmenize imkân tanıyan bir yöntemdir. Hiçbir yazılım indirmenize ve kurmanıza gerek kalmaksızın yalnızca web tarayıcınızı kullanarak eş zamanlı ve canlı sunumlarınızı webinar aracılığıyla internet üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Neden SAP Webinar?

SAP Webinar’ı Test Etmek İçin

İletişime Geç

Hız

Webinarınız esnasında akıcılığın sağlanması en çok dikkat edilmesi gereken konudur. Eğer webinar esnasında konuşmacının görüntüsü ara ara donuyor ya da sesi kesik kesik geliyorsa bu, markanız için ciddi bir problemdir. Webinar düzenlediğiniz müşterileriniz hakkınızda çok da olumlu düşünmeyeceklerdir. Dolayısıyla bir webinar platformu tercih ederken hızı test etmelisiniz. SAP Webinar platformunu test etmek için acele edin. Bizden demo talep edebilirsiniz!

Kolay Kullanım

Webinarınız için davet ettiğiniz yüzlerce kişiye aynı anda bir teknik destek sağlayamazsınız. Tercih ettiğiniz webinar platformu kolay kullanılabilir olursa müşterileriniz tarafından ilgi görür. İyi bir webinar platformu herhangi bir extra yazılıma ihtiyaç duymadan, program kurulumu gerektirmeden online şekilde kullanılabilmelidir. Ayrıca SAP Webinar gibi size 7 / 24 destek hizmeti sağlayan bir platform tercih ettiğinizde webinar düzenlemek için çile çekmeyeceksiniz.

Güvenlik

Düzenlediğiniz webinar esnasında paylaştığınız konular önemli ve gizlilik gerektiren özel bilgiler içerebilir. Böyle bir durumla karşı karşıyaysanız tercih ettiğiniz webinar platformunun güvenilirliğini sorgulamalısınız. SAP Webinar için güvenlik ve verilerin gizliliği temel esaslardandır.

Neden Bir Webinar Düzenlemeliyim?

Webinar yönetimi; dijital pazarlamanın olmazsa olmaz aktörlerdendir ve bir marka haline gelebilmeniz için ürün, hizmet ve çözümlerinizi tanıtabileceğiniz bulunmaz bir fırsattır. Webinar ürün, hizmet ve çözümleriniz hakkında sunumlarınızı doğrudan müşterilerinizle temas kurarak gerçekleştirmenizi sağlar.

SAP Webinar: SAP Partnerleri’ne Özel Webinar Hizmeti!

Düzenlediğiniz ilk webinarınızın aynı zamanda sonuncusu da olmasını istemiyorsanız, webinar için tercih edeceğiniz platform hayati önem taşımaktadır. SAP Webinar, yalnızca SAP Partnerleri’ne özel bir webinar hizmeti sağlayan platformdur.

Eğer siz de bir SAP Partneriyseniz, hedef kitleniz için doğrudan pazarlama yapabileceğiniz bir platforma ihtiyaç duyuyorsanız size iyi bir haberimiz var! Aradığınız webinar platformunu buldunuz. Webinarınızı yönetmesi için bu alanda uzman olan SAP Webinar’ı tercih ettiğiniz takdirde izleyicileriniz hiçbir yazılım indirmeden, extra bir programa ihtiyaç duymadan en yüksek kalitede doğrudan canlı yayın şeklinde webinarınızı görüntüleyebilir.

SAP Webinar, Z Takımı’nın alt markasıdır. Z Takımı SAP Partneri’dir. SAP Webinar; yalnızca SAP Partnerleri’ne özel dijital pazarlama alanında sunduğu hizmetlerle müşterileri ve çözüm ortakları için başarılı projeler üretmekte ve her geçen gün adından daha fazla söz ettirmektedir.